Nasza oferta

Opakowania tekturowe

Opakowania tekturowe

Potrzebujesz przetransportować swoje rzeczy w lekkim i ekologicznym opakowaniu? Postaw na tekturowe pudła. Wystarczy wybrać rozmiar, złożyć karton i umieścić w nim towar. Pudła klapowe sprawdzają się nie tylko w transporcie, ale także podczas przechowywania i magazynowania. Wykonane z mocnej, trzy- lub pięciowarstwowej tektury zapewniają bezpieczeństwo i ochronę Twojemu towarowi.

W naszej ofercie znajdzie Państwo m.in:

 • Pudła klapowe z tektury
  Wyprodukowane z wytrzymałej tektury, dostępne w różnych rozmiarach – od niewielkich pudełeczek po pudła wielkogabarytowe. Łatwe w montażu. U nas znajdziesz zarówno brązowe, jak i białe kartony, również wyposażone w specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie i znoszenie.
 • Pudła z tektury jednostronnie klejone
  Szybkie, wygodne, estetyczne i wytrzymałe – takie właśnie są zalety pudeł klejonych. Proste w obsłudze, umożliwiają skrócenie czasu pakowania do minimum. Doskonałe do przechowywania i transportu warzyw oraz owoców. Wybieraj spośród rożnych wymiarów i formatów.
 • Kartony do pizzy
  Przydadzą się w każdej pizzerii. Dostępne w różnych rozmiarach (24 cm, 26 cm, 30 cm, 31 cm, 32 cm, 40 cm, 45 cm, 50 cm), w uniwersalnym kolorze białym na zewnątrz opakowania i standardowym szarym wewnątrz. Kartony są wytrzymałe i estetyczne. Dzięki nim bez problemów dostarczysz ulubioną pizzę pod wskazany adres.
 • Przekładki paletowe
  Chcesz, by Twoja przesyłka bezpiecznie dotarła na miejsce? Koniecznie zabezpiecz ją podczas transportu. Użyj do tego specjalnych przekładek paletowych. Znacznie zredukują zużycie taśm zabezpieczających i folii. Przekładki działają antypoślizgowo, oddzielając i chroniąc kolejne warstwy towaru na palecie. W naszej szerokiej gamie znajdziesz przekładki tekturowe, foliowe i piankowe.
 • Kartony cukiernicze
  Ciasto na wynos? Nie ma sprawy. Zapakuj je w jedno z naszych estetycznych i wygodnych opakowań, dostępnych w różnych rozmiarach i kształtach. W ofercie posiadamy praktyczne pudełka z rączką na torty i ciasta, z foliowym okienkiem, odporne na tłuszcz i łatwe do samodzielnego poskładania.
 • Kartony i pudła z nadrukiem
  U nas znajdziesz karton na miarę swoich potrzeb – do przechowywania i transportowania. Wyprodukowane z ekologicznej 3-, 5- lub 7-warstwowej tektury dostępne są w różnych szerokościach, głębokościach i wysokościach. Oferujemy również kartony z ciekawym i estetycznym nadrukiem.
 • Tacki cukiernicze
  Wygodne w użyciu, estetyczne z wyglądu. Tacki cukiernicze to niezbędny element każdej cukierni. Oferujemy tacki różnej wielkości, w kształcie prostokąta i koła, białe, i złote. Wykonane z wysokiej jakości kartonu litego, zapakowane zbiorczo w wygodne pakiety.
EKO-PAK WIK ul. Skorupki 1A, 87-800 Włocławek tel./fax: 54 411 23 67 biuro@ekopakwik.pl

Projekt i realizacja: PloArt.pl