Nasza oferta

Sprawdź nasz asortyment

Opakowania dla przemysłu

Prowadzisz firmę logistyczną, garmażeryjną, cateringową? Jesteś właścicielem sklepu lub magazynu? U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz: folie strechowe i do pakowania, rękawice robocze, taśmy malarskie i pakowe, jednorazowe worki, zrywki i pojemniki na żywność. Różni producenci, konkurencyjne ceny!

W naszej ofercie znajdzie Państwo m.in:

 • Folie stretchZabezpiecz produkty przed zniszczeniem, zabrudzeniem, wilgocią a nawet kradzieżą. Użyj folii rozciągliwych, zwanych potocznie stretch. W sprzedaży dostępne w kilku wymiarach, grubościach folii oraz kolorach.
 • Folie do pakowaniaDobrze zabezpiecz swój produkt – użyj folii polietylenowej. W odróżnieniu od folii stretch nie jest rozciągliwa. Może być stosowana w branży spożywczej, odzieżowej, budowlanej i wielu innych. W ofercie dostępne folie w kilku wymiarach, grubościach folii oraz kolorach.
 • Rękawice roboczeZadbaj o bezpieczeństwo swoich rąk. Wybierz z szerokiej oferty rękawic ochronnych. W ofercie odporne rękawice robocze powlekane lateksem, nitrylem, wykonane z bawełny i nylonu. Idealne do prac ogrodowych, rolniczych, budowlanych, montażowych, magazynowych, ślusarskich transportowych oraz samochodowych.
 • Taśmy klejąceCoś się nie klei? Mamy na to radę. Taśmy klejące do ręcznego i automatycznego klejenia, odporne na wilgoć i promieniowanie UV. W ofercie dostępne taśmy: pakowe, malarskie, naprawcze, izolacyjne w kolorze brązowym, białym i bezbarwnym. Idealne do klejenia folii, papieru, kartonu i plastykowych opakowań.
 • Worki HDPE, PP, LDPEPrzechowuj wygodnie. Wytrzymałe jednorazowe woreczki idealnie nadają się do pakowania produktów spożywczych, jak i przemysłowych. Oferowane przez nas worki dostępne są w wielu rozmiarach i grubości folii. Polecamy także worki polipropylenowe (PP) z obrębkiem w rozmiarach 10/27, 14/26, 14/32, 18/35 itp.
  Oferujemy również worki na śmieci i odpady z wytrzymałej folii LDPE o zróżnicowanej pojemności. Worki pakowane są w rolki od 10 do 50 sztuk. Dostępne kolory to: niebieski, czerwony, czarny, żółty.
 • ReklamówkiPraktyczne i poręczne. Takie są reklamówki jednorazowe, zwane potocznie zrywkami. Oferujemy reklamówki foliowe w wielu rozmiarach, pakowane po 50, 100 i 200 sztuk. Dostępne również reklamówki na rolce.
 • Pojemniki PP, OPS, PETDobrze zapakuj żywność. Korzystaj z szerokiej gamy uniwersalnych opakowań przeznaczonych dla branży cukierniczej, spożywczej, gastronomicznej, jak i do użytku domowego.
  W ofercie posiadamy pojemniki o różnych kształtach i rozmiarach, z pokrywkami i bez. Dzięki nim zapewnisz ochronę produktu podczas transportu, magazynowania, ekspozycji oraz sprzedaży.
EKO-PAK WIK ul. Skorupki 1A, 87-800 Włocławek tel./fax: 54 411 23 67 biuro@ekopakwik.pl

Projekt i realizacja: PloArt.pl