Nasza oferta

Sprawdź nasz asortyment

Artykuły dekoracyjne

Stwórz przyjęcie, o jakim nie śniło się Twoim bliskim. Dobierz odpowiednie świeczki, serwetki i dekoracje na imprezę zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Poczuj wspaniałą  atmosferę zabawy. U nas z pewnością znajdziesz akcesoria na każdą okazję.

Zapraszamy.

W naszej ofercie znajdzie Państwo m.in:

  • SerwetkiStwórz atmosferę swego stołu. Wybieraj spośród 100 wzorów papierowych serwetek.
    Oferujemy serwetki kilkuwarstwowe, dobrze chłonące wodę, w różnych wzorach i kolorach.
  • ŚwieceZadbaj o wyjątkową atmosferę. Zapoznaj się z bogatą ofertą świec i podgrzewaczy. W ofercie między innymi tealighty, świece zapachowe i bezzapachowe, klasyczne, ozdobne oraz pływające. Wybieraj spośród wielu kształtów, wielkości i kolorów.
  • Świeczki urodzinoweSzukasz świeczek na tort? Dobrze trafiłeś. Oferujemy świeczki klasyczne w szerokiej gamie kolorów, pakowane po 6, 10, 12 i 24 szt. Dodatkowo posiadamy tematyczne świeczki na dziecięce torty (np. samochody, zwierzęta, itp.), cyferki oraz świeczki pikery.
  • Fontany tortoweZadbaj o niesamowitą oprawę swoich urodzin. Wybierz fontannę na tort. W ofercie posiadamy klasyczne fontanny w dwóch wymiarach (12 cm i 25 cm), różnych kolorach, sprzedawane pojedynczo lub w komplecie 4 szt.
  • Mieszadełka koktajloweOzdobne i wygodne. Jednorazowe mieszadełka koktajlowe to idealne rozwiązanie dla pubów, barów i hoteli. Oferujemy kolorowe, plastykowe mieszadełka o długości 10, 15 i 20 cm, pakowane po 10 i 20 szt.. Wybieraj spośród wielu wzorów.
  • Rurki do napoiNie zapomnij o rurkach serwując napoje. W naszej ofercie posiadamy klasyczne proste rurki w szerokiej gamie kolorów, a także rurki łamane. Dodatkowo oferujemy słomki papierowe oraz rurki urodzinowe tematyczne dla dziewczynek i chłopców. Średnica rurek od 3 do 12 mm, długości od 10 do 30 cm.
  • BalonyUdekoruj imprezę balonami. W ofercie dostępne balony lateksowe, foliowe, klasyczne, z nadrukami oraz do modelowania. Wybieraj spośród szerokiej gamy kolorów i kształtów. Balony sprzedawane na sztuki lub w kompletach po 25, 50 i 100 szt.
EKO-PAK WIK ul. Skorupki 1A, 87-800 Włocławek tel./fax: 54 411 23 67 biuro@ekopakwik.pl

Projekt i realizacja: PloArt.pl